Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
komentowane oceniane czytane

Zbliża się Festiwal Sportu. Sprawdź program imprezy

› Aktualności ponad rok temu    9.05.2018
komentarzy 4 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. rawicz.pl

W ośmiu dyscyplinach będą rywalizować sportowcy w ramach ósmej edycji rawickiego festiwalu sportu. Bogaty program oferuje atrakcje dla wszystkich mieszkańców, niezależnie od wieku.

Całodobowe zmagania rozpoczną się 19 maja o 13.15 na plantach i w parku przy domu kultury. Zainaugurują je przedszkolaki.

Oficjalne otwarcie przewidziane jest na 13.45 w Miasteczku Festiwalowym na targowisku. Chwilę później wystartują uczestnicy we wszystkich konkurencjach - biegach, pływaniu, nordic walking, tenisie, koszykówce, siatkówce plażowej, piłce nożnej, maratonie i rawickiej sztafecie rowerowej.

Z okazji przypadającej w tym roku 380. rocznicy lokacji miasta, na plantach i w parku przy DK, przygotowano wyjątkową konkurencję dla uczniów klas I-III, bieg „380 metrów na 380-lecie Rawicza”.

Wieczorem, o 21.00 na targowisku przewidziano koncert kościańskiego zespołu „Ogień”,

Całodobowa rywalizacja sportowców zakończy się w niedzielę, o 14.00, ale festiwal będzie jeszcze trwał. Zanim zostaną wręczone nagrody, na targowisku miejskim odbędą się warsztaty zumby dla dzieci.

Imprezę zamknie koncert z nurtu disco-polo. Wystąpi znany z hitów „Szesnaście lat”, „Halo halo” oraz „Cudny aniele” - Bobi.

Wydarzeniami towarzyszącymi festiwalowi będą: mecz piłki nożnej oldbojów KP Rawia Rawicz - Lech Poznań rozegrany na stadionie przy ul. Spokojnej, pokazy fitness oraz parkowy tor przeszkód dla dzieci (w którym będzie możliwość wygrania upominków).

Ponadto, w parku przy DK zaplanowano pokazy Trial Show, czyli akrobacji rowerowych. Dzieci będą mogły skorzystać z urządzeń rekreacyjnych (eurobungee, big ballers, zjeżdżalnia), a dorośli z usług rawickiego „Medyka” (badań profilaktycznych, pokazów zabiegów kosmetycznych). Wszystkie te atrakcje odbędą się w miasteczku festiwalowym na targowisku.

Cały czas trwają zapisy do różnych konkurencji. Więcej informacji na stronie: www.festiwalsportu.rawicz.pl.

(as)

KLIKNIJ, ABY POWIĘKSZYĆ
Kliknij, aby powiększyć

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ PTTK
ponad rok temu ocena: 100%  4
Taka impreza a przy parkingu bezpłatnym taki widok!!! wstyd Panie Burmistrzu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jan
ponad rok temu ocena: 86%  3
Fajna impreza sportowa, a tu disco -polo. Beznadzieja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tomasz Chudy
ponad rok temu ocena: 100%  2
Władze disco-polowe to nawet imprezę najbardziej promującą Rawicz w świecie zrównają do rangi disco z pola.Dobrze,że chociaż w sobotę nie będzie disco z pola polecam zespól Ogień.
~ Chuck Norris
ponad rok temu ocena: 83%  1
A pan Marek Grzesiek coś będzie rozdawał?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji